• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Яковенко Ганна Антонівна
17:00, 12 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Яковенко Ганна Антонівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Яковенко Ганна Антонівна

Яковенко Ганна Антонівна народилася 1932 року в селі Домашлин Чернігівської області. А в 1940 році разом з рідними переїхала до міста Ногайська. Закінчивши середню школу, поступила навчатися до Мелітопольського державного педагогічного інституту, після закінчення якого працювала вчителем російської мови та літератури Ногайської загальноосвітньої школи робочої молоді, а з 1965 по 1987 рік – викладачем Ногайського радгоспу-технікуму.

Ганна Антонівна проявляла творчий підхід до проведення уроків-диспутів за літературними творами, переглянутими кінофільмами, вигадувала щось цікаве, все нові йнові методи залучення молоді до читання книжок. Ганна Антонівна часто повторювала вихованцям: «Щоб зрозуміти зміст, який автор прагне донести до читача, треба читати вдумливо, уважно, вміти аналізувати інформацію». Викладач запевняла: якщо їм це вдасться, то перед ними відкриється цілий світ цікавих подій, глибоких душевних переживань, інтелектуальних відкриттів. Вона творчо та цікаво проводила позааудиторні заходи: екскурсії, КВК, святкові вогники, літературні вікторини та турніри. Присутніх на поетичних читаннях завжди вражали виступи вихованців поетичного гуртка «Художнє слово», організатором якого була Ганна Антонівна. Педагог підтримувала кожного, хто виявляв хоч найменше бажання займатись читанням, розжеврювала найдрібнішу іскру їх поетичного таланту.

Вона віддавала роботі усі сили та вільний час. Як класний керівник до своїх вихованців ставилася з добротою та душевним теплом. Завжди врівноважена, чуйна, надійна, поступлива, вольова, завжди здатна переборювати перепони на шляху до мети, радити, консультувати. За чарівною посмішкою Ганни Антонівни прихована твердість характеру, сила слова та міцність духу. З великою теплотою і душевністю згадує Ганна Антонівна поїздки до Криму, Кавказу, Карпат і Прибалтики.

За покликом серця, шановна Ганно Антонівно, ви обрали педагогічну стезю. Вчити та виховувати студентів - це не просто була робота, це був стиль Вашого життя. Зичимо, дорога колего, незгасимої енергії, достатку, добра, хай Ваше здоров'я, як кремінь буде, людська повага й шана не минають, довгих років життя та всіх земних щедрот!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...