Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Попова Валентина Михайлівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Попова Валентина  Михайлівна, Наталья Лякишева

Попова Валентина  Михайлівнанародилася в селі Широкіно Донецької області, закінчила Костянтинівський сільськогосподарський технікум на агронома-плодоовочівника і почала трудову діяльність на посаді лаборанта Приазовського зоотехнічного технікуму (Донецька область).В 1973 році вступила на заочневідділення Ворошиловградського сільськогосподарськогоінституту на агронома-економіста, а в 1975 році-до Української сільськогосподарської академії(м.Київ),де отримала дипломвикладача економічних дисциплін.Післязакінченнянавчання вона буланаправлена на роботудоНогайськогорадгоспу-технікуму.

Валентина Михайлівна викладала економічнідисципліни у зоотехніків, завжди коректна,уважна до кожного,намагалася знайти індивідуальний підхіддостудентів, вважала, що кожен із них має свійнеперевершений тадивовижний талант від природи,аголовна задачавикладача- допомогтирозкритися йогоздібностям. Дуже грамотно та цікавоподавала навчальний матеріал, любила свою професію. На жаль, Валентина Михайлівна, на такдовго працювалав коледжі, вона повернулася набатьківщину.Алеїї пам’ятають і досі,колеги та випускники згадують їїдоброзичливупосмішку,оптимізмтапозитивнемислення.

Вітаємо Вас,ВалентиноМихайлівно,з Весною.Нехай перші промені весняного сонечка принесуть у Ваш дімдобробуту і взаєморозуміння, а перші ластівки – приємні спогади проНогайський коледж.

Ногайський коледж викладачі Ногайського коледжу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии