07:00, 14 марта 2020 г.

«B2B Jewelry» - це не про прикраси

«B2B Jewelry» - це не про прикраси

«B2BJewelry» - сучасна фінансова піраміда. Вони позиціонують себе як мережа ювелірних магазинів з неймовірним кешбеком. Тобто, ви купуєте в них якусь прикрасу, а потім вам повертають все, що ви витратили і навіть з відсотками. Ще й прикраса залишається у вас!

У реальності це типова фінансова піраміда, яка продає папірці. І головне завдання – це змусити вас і ваших друзів-родичів придбати ці папірці.

За рік «B2BJewelry» відкрили 113 магазинів: 90 в Україні, 20 в Казахстані та 3 в Росії. І відкривають ці магазини не в столиці чи великих містах, а у райцентрах. Відкриття нових магазинів проходить з широким розмахом, аби потенційні покупці (а це переважно люди похилого віку) відчули себе частиною цього шикарного та багатого світу. Коли ви зайдете всередину, то побачите, на подив, мало прикрас: на одну прикрасу виділять один прилавок. І друга особливість цього магазину – оплата виключно готівкою.

Щоб придбати щось, треба влитись в цю піраміду. Для цього треба зареєструватись на сайті. Продавець дає вам посилання на сайт «B2B» (покупки тільки після реєстрації) і після здійснення реєстрації – ласкаво просимо до піраміди! Перейшов за посиланням, залишив номер телефону, ім'я та прізвище, номер картки – все, можеш і сам купувати, і друзів закликати. Той, хто привів вас до компанії, отримує відсоток від усіх покупок, які зробите ви і ті, кого ви привели.

Ще можна придбати сертифікат папірець онлайн. І тут у вас може виникнути думка, що ви будете впевнені, кому віддаєте гроші, що у вас залишиться банківська квитанція. Проте ні. Тому що вашу покупку оформляють, як благодійне пожертвування у фонд. Фонд належить дружині засновника «B2B» Миколи Гонти. Ще є варіант, що ваші гроші пройдуть, як проплати на ФОП. Але цим ФОПом буде не Гонта, а якась стороння людина.

Це означає, що у вас не буде жодного шансу довести, що ви віддали комусь гроші. Тим паче, вам не вдасться їх повернути.

«B2B» в Бердянську

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#«B2B» #«B2B Jewelry»
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...