• Головна
  • Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію
17:37, 13 березня 2020 р.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію

Сьогодні, в останній день, перед вимушеними канікулами, в Приморській ЗОШ №3 відбувся профорієнтаційний захід для старшокласників за назвою "100 доріг для тебе відкриті".

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-1

На зустріч були запрошені представники різних професій:інспектор ювенальної превенції Ірина Містюк, експерт-криміналіст капітан поліції Дмитро Марченко, представники МНС  провідний інспектор Андрій Штукований і провідний фахівець  Сергій Петрина, молодий , креативний і дуже перспективний лікар - невролог Вадим Драгулов, дуже цікава і талановитий блогер та майбутній арт-терапевт Тамара Крутова , а також журналіст сайту 06137 Наталія Лякішева.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-2

 На початку, шкільний психолог Дмитрій Заставський,  ознайомив дітей з опитувальником Клімова, за допомогою опитувальника можна визначитися з майбутньою професією. Школярі спробували пройти тест і таким чином змогли визначитися з типом майбутньої професії. 

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-3

Зустріч відбувалась в форматі діалогу. Діти розказували про те яку професію вони хочуть отримати в майбутньому і чому вони так вирішили. А гості  про свої професії.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-4

Ірина Містюк продемонструвала перед учнями захисне обладнання поліцейського, Дмитро Марченко показав чим нашпиговані валізи експерта по кримінальним справам, навіть протестували як треба робити відбитки пальців.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-5

МНС-ники показали коротенький відеофільм про свою професію. Розказали про діяльність і де можна вивчитися на МНС-ника. Лікар Вадим Драгулов теж повідав присутнім про свою професію, а також торкнувся деяких медичних проблем нашого суспільства, про які ми не дуже часто навіть замислюємося. Блогер Тамара Крутова у дітлахів викликала найбільше питань, бо школярі ЗОШ №3 вже самостійно намагаються  займатися блогерством і в них багато практичних питань в цьому напрямку. Останнім виступаючим на зустрічі була журналіст сайту 06137 Наталія Лякішева. Вона зазначила як важливо в юному віці знайти себе і почати свою кар'єру займаючись справою яка приносить насолоду і гроші.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-6

Після зустрічі, всі учасники заходу, вийшли у двір школи для того щоб подивитися зблизька поліцейську машину.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-7

Дякуємо директору школи Надії Шавковій за організацію такого потрібного і цікавого заходу.

Учні Приморської ЗОШ №3 визначали майбутню професію, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморська ЗОШ №3 #вибір професії #опитувальник Клімова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...