• Главная
  • "Дама в соболях". Подвійні стандарти серед зоозахисників?
21:04, 13 марта 2020 г.

"Дама в соболях". Подвійні стандарти серед зоозахисників?

"Дама в соболях". Подвійні стандарти серед зоозахисників?

Сьогодні в Бердянську під будівлею міського відділку поліції пройшла акція зоозахисників. Активісти вимагали від правоохоронців відповіді про хід розслідування з приводу вбивства та отруєння тварин. Повідомляє новину Бердянск.24.

Активісти обурювались, що поліція ніяк не реагує на таке масове та жорстоке правопорушення стосовно тварин.Люди поставили конкретні запитання, чи розслідується справа про живодерів, чи розслідується вбивство собаки в центрі Бердянську, чи фіксуються масові отруєння тварин в нашому місті, як просувається розслідування з розстрілу домашніх тварин.

Начальник відділу превенції Денис Буц порадив активістам написати перелік звернень за фактами і передати його до відділку. Пізніше поп кожному зверненню буде надана відповідь.

Ми ж помітили серед активістів одну жінку, яка була одягнена в хутряну жилетку. Ми не можемо з повною точністю заявляти, що це натуральне хутро. Але наскільки це був обдуманий крок, аби на акцію по захисту тварин прийти в хутрі? Чи це якісь подвійні стандарти: одних тварин ми відстоюємо, інших носимо на собі?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новини Бердянська #акція зоозазисників у Бердянську
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...