• Главная
  • У Приморську проводиться будівництво кабельної лінії електропередач
08:00, 14 марта 2020 г.

У Приморську проводиться будівництво кабельної лінії електропередач

У Приморську проводиться будівництво кабельної лінії електропередач

У Приморську, на замовлення Приморської ВЕС, ведеться будівництво кабельної лінії електропередач на ділянці довжиною 1765 метрів, узгоджене з усіма відповідальними органами (ЗАТ «Укртелеком», ВАТ «Запоріжжяобленерго», КП «Чисте місто Приморськ», ВАТ «Запоріжгаз» і Приморським ОП ГУНП в Запорізькій області).

Проєкт ще триває, але роботи з прокладання кабелю вже закінчені, і підрядники Приморської ВЕС починають відновлення пошкодженої дороги. Як і було обумовлено спочатку, до завершення проєкт (тобто до кінця квітня) компанія виконає всі роботи з благоустрою території, на якій велися роботи, і організовує відновлення близько 1 000 кв метрів асфальтного полотна.

Поверхня вже вирівняли шлаком, а ось укладання асфальту підв`язана під режим роботи Бердянського асфальтового заводу, який запуститься знову в кінці березня (технологія передбачає, що укладання асфальту проводиться при температурі +10 С, тому взимку завод не працює). Тоді ж почнуться і роботи з асфальтування.

Як повідомляв раніше начальник Приморського РЕМ Іван Кузьменко - "питання по будівництву 10 кВ кабельної лінії по провулку Портовий постало у зв'язку з тим, що є тільки одна існуюча лінія, яка живить бази відпочинку. Розвиток берегової лінії та будівництво Приморської ВЕС за технічними можливостями не дозволяє давати таке навантаження на неї. Тому, прокладка кабелю потрібна місту не менше, ніж Приморської ВЕС ".

 Адміністрація Приморської ВЕС перепрошувати за ті незручності, що виникли у зв'язку з будівництвом. Робимо все можливе, щоб їх компенсувати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК ВДЄ #соціальне партнерство
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...