• Главная
  • В Приморську поліція закрила всі нелегальні пункти прийому металобрухту
09:30, 16 марта 2020 г.

В Приморську поліція закрила всі нелегальні пункти прийому металобрухту

В Приморську поліція закрила всі нелегальні пункти прийому металобрухту

В інтерв'ю журналісту сайту 06137 Наталії Лякішевій, щодо боротьби з нелегальними пунктами прийому металобрухту, в.о. начальника Приморського відділення поліції Олег Проданов відповів:

Ще з 2018 року у Верховній Раді обговорюється законопроєкт, спрямований на детінізацію ринку металургійної сировини. На сьогодні, первинні пункти прийому не можуть офіційно працювати, тому що зобов'язані отримати акт обстеження від місцевої влади. А влада не може дати офіційного дозволу, через те, що згідно з нинішнім вимогам, кожен пункт прийому повинен мати вантажопідйомне і брухту переробне обладнання, яке економічно не вигідно для дрібних пунктів прийому. З цієї причини велика частина пунктів прийому просто не реєструються і не платять податки. Згідно із законом, оплата за сировину може відбуватися тільки за безготівковим розрахунком. Крім того, як уже згадувалося, кожна людина, яка здає брухт, зобов'язаний вказувати свої персональні дані. Надмірна зарегульованість призводить до того, що майже весь брухт від населення приймається без дотримання встановлених законом правил, тобто нелегально. Що створює умови для розвитку корупції та посилення криміналітету.

На сьогодні Закон про легалізацію роботи приватних пунктів прийому металобрухту прийнятий в першому читанні. Будемо чекати, коли новий закон набере повну силу і тоді на території Приморського району запрацюють легальні підприємства. А поки всі нелегальні пункти прийому металобрухту закриті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пункти прийому металобрухту #в.о.начальника поліції Олег Проданов
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...