• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Мусатова Світлана Дмитрівна
11:00, 16 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Мусатова Світлана Дмитрівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу- Мусатова Світлана Дмитрівна

Мусатова Світлана Дмитрівна – педагог з великим серцем і щирою душею, завжди прагнула до вершин майстерності, відкривала перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вміла дарувати красу, добро і знання, пробуджувала бажання робити гарні справи. З 1976 року зв’язала свою долю з Ногайським радгоспом-технікумом, з цикловою комісією загально-технічних дисциплін.

Була впевнена, що освіта без виховання неможлива, а технікум – це не тільки центр передачі професійних знань, це храм науки, культури, професійної школи, її традицій. Тому вона давала не тільки міцні знання та формувала професійні навички й вміння, викладаючи дисципліну «Креслення», а як класний керівник, а пізніше заступник директора з виховної роботи, сприяла становленню гармонійно-розвиненої особистості, громадянина, патріота України. Студенти із задоволенням відвідували уроки Світлани Дмитрівни, проявляли велике бажання у міцному засвоєнні знань, які допомогли їм у майбутньому в удосконаленні професії техніка-механіка.

Під мудрим керівництвом Світлани Дмитрівни в навчальному закладі була створена система виховання студентства, в основі якої були високі моральні якості, повага до загальнолюдських цінностей, шанобливе ставлення до історії та культури рідного краю. Творчому становленню студентської молоді сприяла діяльність клубів за інтересами, предметних гуртків і гуртків технічної творчості, спортивних секцій. Центром патріотичного виховання була Кімната Бойової та Трудової слави. Світлана Дмитрівна постійно була у творчому горінні: виховні години, репетиції, концерти, зустрічі, виступи, лінійки, стіннівки, естафети, хори, збори, гуртожиток, дискотеки, студрада ...

Мусатова С.Д.належить до таких педагогів, про яких говорять: творча людина, талановитий професіонал, справжній подвижник своєї справи, вмілий організатор, відповідальний керівник, досвідчений наставник, енергійна, уважна до своїх колег і студентів.

На превеликий жаль, доля склалася у Світлани Дмитрівни так, що не проживає вона зараз на території України, але де б вона не була, колектив коледжу пам’ятає її ініціативною, працелюбною, творчою, наполегливою, оптимістичною, щирою. Тож бажаємо Вам, Світлано Дмитрівно, хай вічними гостями у вашому домі будуть благополуччя, добробут, мир, довгих років життя та всіх земних щедрот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...