• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Ченська Неля Петрівна
12:50, 17 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Ченська Неля Петрівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Ченська Неля Петрівна

Ченська Неля Петрівна – досвідчений педагог, наставник молоді, яскрава особистість, людина цілеспрямована, дуже любить життя і його зміст вбачає в постійній праці. За покликом свого палкого, невгамовно-щирого серця вона допомагала студентам Ногайського радгоспу-технікуму з 1974 по 1987 рік пізнавати світ російської мови та літератури, прищеплювала любов і прагнення до знань. Як викладач предметів духовно-морального спрямування «Етика» та «Естетика» приділяла велику увагу вихованню молоді на засадах духовності й моралі.

Навчаючи студентів виховувала любов до землі та повагу до праці хлібороба, вчила відчувати красу і поезію хлібного поля, робила все для того, щоб те хлібне поле, у майбутньому, стало їхньою піснею, їхньою долею.

Залучала студентів до читання художньої літератури, як засобу розв’язання життєвих проблем, формувала читацьку культуру. Освічена, ерудована, вимоглива до себе та своїх вихованців, весь час прагнула самовдосконалюватися, розвиватися. Була керівником студентського театру-мініатюр, вела гурток «Художнє слово», керувала студентським хором, майстерно володіла грою на піаніно.

Як класний керівник готувала студентів до нового життя, до вступу в дорослий світ, вела їх у світ прекрасного, організовуючи екскурсії до Бердянського художнього музею імені І.І. Бродського. Хоча робота забирала багато часу, але про свій вибір вона не шкодує, бо працювала в дружньому колективі, який дуже любила. Ця чудова, гарною душею і серцем жінка, невтомна трудівниця, завжди готова прийти на допомогу, порадити, вміє цінувати дружбу, поважає в кожній людині особистість, її думки, почуття, переконання.

Дорога Неля Петрівна! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за щедрість душі, за добре і відкрите серце, терпіння і любов до колег, до квітучої приморської землі, яка стала для Вас рідною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...