• Головна
  • Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Беляєва Марія Єгорівна
14:00, 18 березня 2020 р.

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Беляєва Марія Єгорівна

Історія про жінок-викладачів Ногайського коледжу - Беляєва Марія Єгорівна

Беляєва Марія Єгорівна – красива жінка, з великими виразними, розумними очима, з чарівною усмішкою та обличчям, яке приваблює співрозмовника своєю доброзичливістю, щирістю, відкритістю. Її мала батьківщина – це село Обіточне, де вона народилася, навчалася в школі, потім – у Ногайському радгоспі-технікумі за спеціальністю «Зоотехнія». Після закінчення Херсонського сільськогосподарського інституту та Московської сільськогосподарської академії ім. Тімірязєва, працювала 26 років викладачем зоотехнічних дисциплін. Зацікавлювала студентів, впроваджуючи передові методи навчання та викладання, залучала до активного вивчення нового матеріалу, ґрунтовно давала знання, велику увагу приділяла практичному навчанню, готувала студентів до випускних екзаменів на підтвердження фаховості.

Творча, наполеглива, відповідальна, щоденна напружена праця зі студентською молоддю послугувала визнанню її як одного з кращих представників тодішнього педагогічного колективу технікуму.

Тепло згадує Марія Єгорівна про своїх колег. Вона нам розповіла, що жили дружно і цікаво. За кожного студента вболівали, давали знання та організовували виховну роботу на належному рівні: влаштовували свята, вечори відпочинку, дні здоров’я, різні спортивні змагання. Студенти з великим задоволенням допомагали літнім людям, працювали на полях і фермах радгоспу, займалися в предметних гуртках та гуртках технічної творчості. Особливо запам’яталися щорічні конкурси на кращого стригаля овець, на кращого знавця дисциплін зоотехнічного циклу.

Вона займала активну громадську позицію: читала лекції на виробництві, брала участь у художній самодіяльності коледжу, співала в хорі викладачів.

«Всіх дітей потрібно просто любити», ― так вважає Марія Єгорівна. Випустила 4 академічні групи. Пишається своїми випускниками – висококваліфікованими фахівцями, керівниками різних галузей нашої країни.

Під час зустрічей випускники коледжу завжди з теплотою згадують Марію Єгорівну за її увагу, терпіння, за якісну професійну підготовку, за становлення їх як творчих особистостей, спроможних досягти висот у житті, зробити повноцінний внесок у становлення нашої рідної держави.

Тож прийміть, шановна Маріє Єгорівно, слова заслуженої подяки та шани, а також, найкращі побажання міцного здоров’я, людського щастя, хай втілюються у життя всі Ваші плани та задуми, сил вам та радості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ногайський коледж #викладачі Ногайського коледжу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...