• Головна
  • Платники Приморського району вивчали новації законодавства
08:00, 19 березня 2020 р.

Платники Приморського району вивчали новації законодавства

Платники Приморського району вивчали новації законодавства

Днями за організацією Бердянського управління податкової служби області проведено семінар для представників підприємств і підприємців Приморського району. Про новації у податковому законодавстві та нові правила застосування реєстраторів розрахункових операцій йшлося на семінарі. А також, про особливості цьогорічного декларування доходів дізнавалися приморські платники.

На початку заходу начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова нагадала, що з 01 січня 2020 року стартувала кампанія декларування, яка полягає у тому, що окремі категорії фізичних осіб повинні подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити свої податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб й військового збору. Адже сплачені податки наповнюють бюджети місцевих громад та сприятимуть розвитку соціальної інфраструктури Приморського району. Вона розповіла про особливості цьогорічної звітної декларації, яку необхідно подавати за новою формою та приділила увагу тонкощам, які можуть виникнути під час декларування окремих видів доходів: спадщини та оренди земельних паїв.

Фахівці управління розповіли про основні зміни податкового законодавства, терміни та порядок заповнення річної звітності, проінформували про найбільш поширені помилки, які допускають платники під час її складання. Крім того, нагадали про порядок зарахування платежів до бюджету, акцентувавши увагу на зміну реквізитів платіжних документів та правильності їх заповнення.

Також, у ході заходу обговорили чи не найбільш хвилююче питання для представників бізнесу – новації застосування РРО.Учасники семінару дізналися про основні етапи введення програмних РРО як альтернативи класичним касовим апаратам, про розширення можливостей використання спрощеної системи та механізму «кеш бек».

 Окрема увага  була приділена питанню легалізації трудових відносин, недопущення працівників до виконання роботи без належного оформлення, недопущення фактів підміни фактично існуючих трудових відносин роботодавців з найманими працівниками договорами цивільно – правового характеру, наголошено на відповідальності та наслідках використання незадекларованої праці як для працівників так і для роботодавців.

На завершення семінару слухачі отримали відповіді на свої запитання та практичні поради фахівців податкової служби щодо практики застосування законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянська МДПІ #семінар в Приморську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...