• Головна
  • ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" запрошує на участь у тендері
14:40, 19 березня 2020 р.

ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" запрошує на участь у тендері

ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" запрошує на участь у тендері

Запрошення до участі у відкритому тендері із закупівлі обладнання для нанесення дорожньої розмітки в рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська»

Громадська організація «Екологія та соціальний захист Приморського району» в рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру цим оголошенням запрошує ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для надання товарів у межах мікропроєкту.

Предмет закупівлі: машинка для нанесення дорожньої розмітки в місті Приморськ запорізької області.

Детальний опис товару можна завантажити за посиланням - https://drive.google.com/open…

Підрядники, які запрошуються до участі в тендері, мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, мати досвід надання подібних товарів не менше двох років та мати ресурси для надання товарів відповідно до положення про тендер.
Бажано здійснювати поставку товару на умовах постоплати.
Адреса доставки товарів м.Приморськ, Запорізька область (доставка має бути включена в вартість пропозиції).
Тендерні пропозиції повинні бути в запечатаному конверті доставлені за адресою: м. Приморськ, вулиця Центральна, 7, до 15:30 годин 03 квітня 2020 року. Пропозиції, які надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: +380507315119 Єлизавета, +380668550773 Наталія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" #тендер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...