![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
17:20, 19 березня 2020 р.
Губернатор Запорізької області про стан з епідемією коронавірусу в Запорізькій області
![Губернатор Запорізької області про стан з епідемією коронавірусу в ... Губернатор Запорізької області про стан з епідемією коронавірусу в Запорізькій області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, губернатор Запорізької області Віталій Туринок провів брифінг щодо ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу. На сьогодні інформація по області виглядає так.
В Запорізькій області не зафіксовано жодного випадку зараження. На цей час в закладах охорони здоров'я 4 пацієнти з підозрою на зараження коронавірусною інфекцією очікують лабораторного підтвердження.
Губернатор закликає мешканців регіону залишатися у спокої та довіряти лише перевіреним джерелам інформації.
-"Саме зараз, як ніколи, ми повинні знайти порозуміння, бути більш уважними та чуйними один до одного.Нагадую, що в Запорізькій області працює цілодобовий штаб та гаряча лінія за номером: 0-800-503-508.Бережіть себе! Бажаю нам усім 36,6!"- наостанок сказав Віталій Туринок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...