• Главная
  • Коронавірус в Україні набирає обертів
09:38, 21 марта 2020 г.

Коронавірус в Україні набирає обертів

Коронавірус в Україні набирає обертів

Станом на 23.00 20 березня кількість заражених на коронавірус в Україні виросло до 41 людини. Повідомляє прес-служби Міністерства охорони здоров’я України

Два нових випадки зафіксовані у Київській та Тернопільській областях. Також зареєстровано 3 летальних випадки від COVID-19.

До того ж, станом на 22.00 20 березня кількість заражених було на 2 менше – 39. У Чернівецькій області зафіксовано 25 випадків, у Дніпропетровській – 2, у Київській – 2,Івано-Франківській – 2, Харківській 1, Львівській –1 та в місті Київ лише 1.

Перший випадок коронавірусу був підтверджений в Харківській області.

А вже спочатку 2020 року надійшло 415 повідомлень про підозру на коронавірус.

Станом на 19 березня в Україні зафіксовано три смерті людей, інфікованих коронавірусом.

20 % від усіх випадків захворювань, викликаних новою коронавірусною інфекцією, є тяжкими й лише близько 3% потребують реанімаційних заходів.

З усієї кількості захворілих COVID-19 одужала лише 1 людина.

Проте на даний час Україна готова боротися з епідемією: близько 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, близько 2 тисяч лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч медперсоналу. Є наявністьу лікарнях інфекційних боксів.

В Україні в лікарнях 989 апаратів штучного дихання. А також МОЗ України закупив тест-систему для виявлення нового коронавірусу. Тест-система та реагенти розраховані на обстеження 960 осіб, що вистачить до моменту отримання чергових реагентів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавірус #Міністерство охорони здоров'я України
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...