![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:00, 24 березня 2020 р.
В Запорізьку область прийшла перша партія тестів на коронавірус
![В Запорізьку область прийшла перша партія тестів на коронавірус В Запорізьку область прийшла перша партія тестів на коронавірус](/dist-assets/images/cap.jpg)
На своїй сторінці в Фейсбук губернатор Запорізької області Віталій Туринок повідомив про отримання перших тестів на коронавірус:
"Сьогодні ми отримали першу партію ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) тестів та тести для експрес-діагностики. Отримана кількість закриває першочергові потреби Запорізької області.
Швидкі тести будуть використовуватись бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірус. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту.
Крім того, для медпрацівників доставлено медичні маски високого ступеня захисту та захисні костюми, які необхідні для боротьби з поширенням COVID-19."
Наразі це лише перша партія вантажу, отриманого з Китаю. Цього тижня ми, як і інші області, очікуємо додаткові поставки."
Про те що епідемія коронавірусу насправді по численності набагато більша ніж офіційно заявлено розуміють усі , виявити достовірну кількість хворих на даний час неможливо було з причини відсутності експрес-тестів. Відсьогодні ситуація в цьому напрямку покращиться.
Нагадуємо, що згідно з офіційними даними сьогодні хворих на коронавірус в Запорізькій області немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...