• Головна
  • Допомога від Уряду при втраті роботи під час карантину
17:00, 25 березня 2020 р.

Допомога від Уряду при втраті роботи під час карантину

Допомога від Уряду при  втраті роботи під час карантину

Карантин продовжено до 24 квітня. У зв'язку з незвичним ритмом життя, де більшість населення знаходиться дома в самоізоляції багато підприємств, а особливо невеличкі приватні підприємці отримують величезні збитки що приводить до скорочення штатних працівників та росту і без того великої кількості безробітних.

До величезної армії безробітних добавились "заробітчани" що вернулися в Україну із-за пандемії.Деякий час вони побудуть в самоізоляції, а потім більша їх частина також почнуть шукати роботу.

Уряд розуміє складність ситуації та пропонує громадянам, які втратили роботу під час карантину, призначати житлові субсидії. Відповідне рішення на днях прийняв Кабінет міністрів України.

Щоб отримати субсидію, потрібно спершу зареєструватися в центрі зайнятості - стати на облік, а потім звертатися до управління соціального захисту . Це можна зробити онлайн, повідомив в Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також субсидії на час карантину в середньому збільшили на 300 грн. Механізм запрацює після прийняття Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.

Крім того, під час карантину громадян не будуть позбавляти допомоги держави на оплату житлово-комунальних послуг. 

Для тих хто хоче скористатися цією пропозицією, нагадуємо, що Приморський центр зайнятості в умовах карантину працює . За консультацією можна звернутися за контактними телефонами  7-04-22 ; мобільний 0953591659. Вся робота по нарахуванню субсидій та реєстрація, прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним буде здійснюватися засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

Збільшення субсидії на 300 гривень ,це не дуже велика втіха для людини що втратила роботу в результаті введеного в країні карантину. Але це хоч щось. Суспільство після пандемії зміниться назавжди, дуже хотілось би щоб в кращу сторону. А наслідки економічної кризи українці подолали швидко.

Будьте здорові та бережіть себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога при безробітті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...