• Головна
  • В Приморську чекають на волонтерів пробації
17:00, 26 березня 2020 р.

В Приморську чекають на волонтерів пробації

В Приморську чекають на волонтерів пробації

За останні роки випробувань приморці показують найкращі якості милосердя, добра та громадської активності.

В Приморську чекають на волонтерів пробації, фото-1

До редакції сайту 06137 звернулась уповноважена з питань пробації у Приморському районі Наталя Тарасенко. Її мета знайти в Приморську або районі волонтерів пробації, людей високих моральних якостей,  бажаючих допомагати людям, які з якоїсь причини "оступились", були засуджені вийшли з місць позбавлення волі та дуже потребують  психологічної адаптації в нашому суспільстві.

Добре відношення та слова зможуть вилікувати зачерствіле серце і відігріти заледенілу душу.Своєю участю, вкладом, які волонтери можуть зробитидопомагають вказаним вище особам, дають так би мовити гарнийшанс зарекомендувати позитивно себе. Таким чином дають змогу суб’єктам пробації , залишитися у суспільстві не втратити соціально-побутові зв’язки, не втратити роботу,іноді житло, не розлучатися із родиною, продовжувати виховувати дітей бути для них опорою.

До волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, можуть залучатися: студенти вишів; фахівці державних органів та установ (центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, центрів зайнятості та ін.); члени благодійних та громадських організацій;члени релігійних організацій; фізичні особи, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть сприяти виконанню завдань, поставлених перед уповноваженими органами з питань пробації.

Наталія запрошує всіх бажаючих залучитися до благородної справи - допомоги ближньому.

 Більш детально про роботу волонтерів пробації можна дізнатися у Приморському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області за телефоном 066-332-59-12.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волонтери з пробації у Приморську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...