• Головна
  • Як ховали хворого на коронавірус
14:00, 27 березня 2020 р.

Як ховали хворого на коронавірус

Як ховали хворого на коронавірус

На Тернопільщині від коронавірусу помер 68-річний чоловік. Як розказує дочка померлого ОльгаТутова, тіло чоловіка в морзізавернули в чорний пакеті виставили прямо на вулицю, для того щоб родичі могли його забрати.

Ольга розказує , що мішок з покійником був дуже важким і одному підняти його було неможливо. Її чоловік спробував самостійно тягнути пакет з тілом по землі, зі співробітників медзакладу ніхто навіть не вийшов йому допомогти. Ще одна неприємність трапиласьколи чоловік тягнув пакет з покійним, то пакет обірвався прямо у нього в руках.

І тільки після неодноразових дзвінків,відео звернень та вмовляньдоньки покійного, до засобів масовоїінформації, до місцевого видавництва «Овід», керівництвомедзакладузмилувались інаправили одного із працівників, одягнутого в захисний костюм на допомогу. На що чоловіктут же почав докоряти їм за те, що він не повинен цим займатися взагалі це робота санепідемслужби.

Родичі загиблого самі відвезли покійного на своєму мікроавтобусі для дезинфекції, потім поховали. Ніхто з односельців , навіть священник на похоронине прийшов і не допомігродині.

Не запропонувалирідним покійного перевіритися нахворобукоронавірусу, хоча вони особисто возилийогодо лікарні татісно з ним контактували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#похорони від коронавірусу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...