• Главная
  • В Запорізьку область доставлена велика партія медичних засобів для "Червоної зони"
09:30, 31 марта 2020 г.

В Запорізьку область доставлена велика партія медичних засобів для "Червоної зони"

В Запорізьку область доставлена велика партія медичних засобів для "Червоної зони"

Вчора 30.03.2020 Запорізька  область для «червоної зони» отримала 1720 медичних костюмів біозахисту, 12 700 медичних біозахисних респіраторів різних виробників, 472 ящики медичних перчаток, 60 контурів для ШВЛ, 1200 трубок ендотрахеальних та 100 фільтрів для ШВЛ.

Всі медичні засоби були доставлені до Запорізької обласної клінічної лікарні.  Губернатор Запорізької області Віталій Туринок, який особисто був присутній на той момент, коли медичні засоби були доставлені до лікарні, сказав таке:

"Ми вдячні великому бізнесу: Фонду Вадима Новинського та фонду Ріната Ахметова, які першими в Україні почали надавати допомогу жителям області, а, головне, лікарям. Адже саме вони знаходяться «на передовій».

Хвороба не оминула нашу область і наразі у 13 запоріжців було лабораторно підтверджено COVID-19. Одна пацієнтка одужала і вже виписана з лікарні. Також в області не зареєстровано жодного летального випадку.

Ми чекаємо наступні поставки. І тільки щось буде надходити, відразу ж повідомлятимемо. Все, що отримали сьогодні, вже завтра буде в лікарнях."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Захісні медичні засоби #губернатор Запорізької області #Віталій Туринок
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...