• Головна
  • ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" провели успішно тендер
09:30, 7 квітня 2020 р.

ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" провели успішно тендер

ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" провели успішно тендер

Карантин карантином, а життя триває. В режимі онлайн проводяться на різних рівнях зустрічі та конференції. Життя не зупинилось. І сьогодні впроваджується дуже цікавий та потрібний для нашого міста проєкт.

ТАК, вчора, 06.04.2020, Громадська організація "Екологія та соціальний захист Приморського району" успішно провели тендер на закупівлю машини Titan PowrLiner 850. Закупка обладнання проводилась з метою реалізації проєкту  «Безпечне узбережжя Приморська». Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

В складі тендерної комісії було п'ять осіб, представники громадської організації "Екологія та соціальний захист Приморського району", Приморської міської ради та КП "Чисте місто Приморськ". Представник від ПРООН Олена Панасенко слідкувала за проведенням процедури тендера в онлайн-режимі.

Для участі у тендері було заявлено п'ять постачальників, з них чотири прислали документи на розгляд комісії. При перевірці тендерною комісією,виявилось в наявності, у всіх претендентів  необхідні для участі у тендері  документи, але перемогу отримали ТОВ "Куратор І" , у зв'язку з тим, що його машина відповідала всім технічним вимогам і цінова пропозиція була найкраща. 

Слідуючи дії членів ГО  - проведення конкурсу на закупівлю матеріалів для подальшої реалізації проєкту. А цікавих заходів заплановано багато. Це організація і проведення тренінгів щодо безпеки на дорогах та воді. Проведення з волонтерами  мешканцями міста прибирання центрального  пляжу. Та флешмоб на березі моря волонтерів з людьми що мають інвалідність , для того щоб привернути увагу суспільства на проблеми які кожного дня відчувають ці люди.

В межах проєкту передбачено обладнання центрального пляжу м. Приморськ засобами для пересування та купання людей з інвалідністю, доукомплектування аварійно-рятувального пункту засобами швидкого реагування на екстрені ситуації на воді, обладнання перехрестя вулиць Морська та Курортна  засобами примусового зниження швидкості транспортних засобів та знаками регулювання дорожнього руху, оновлення дорожньої розмітки, а також цікаві навчальні заходи та активності з залученням профільних спеціалістів у сфері дорожньої безпеки та рятувальників ДСНС, тому слідкуйте за анонсами на нашій сторінці сайту Приморська 06137, а також у Facebook та долучайтесь.

Нагадуємо, метою проєкту є підвищення рівня безпеки в районі узбережжя міста Приморськ та створення безпечних умов для користування морським узбережжям людьми з інвалідністю, а також активізація громадської свідомості та патріотизму серед мешканців Приморської ОТГ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО "Екологія та соцзахист Приморського району" #проєкт "Безпечне узбережжя Приморськ"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...