![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:00, 8 квітня 2020 р.
Три міста в Запорізької області визнано територією карантинної зони
![Три міста в Запорізької області визнано територією карантинної зони Три міста в Запорізької області визнано територією карантинної зони](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв'язку з тим, що по Запорізькій області коронавірус виявлено в трьох містах - Запоріжжя,Мелітополь та Бердянськ , на останньому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області було вирішено визнати їхтериторією карантинної зони.
На в'їздах і виїздах цих міст встановленіконтрольні – пропускні пункти - 7 в Запоріжжі, 4 в Мелітополі, 3 в Бердянську.
Відсьогодні буде проводитися контроль за транспортним сполученням в цих містах, впускати будутьтільки тітранспортні засоби що займаються перевезенням життєво-необхідних продуктів та товарів. Також, в цих містах, впроваджуються суворішівимоги до громадського транспорту та до організацій яким дозволено працювати в умовах карантину.
Докладніше про всі заходи можна довідатисятелефоном гарячої лініїобласного штабу протидії коронавірусу 0-800-503-508
В Приморську та Приморському районі на сьогодні випадків на захворювання коронавірусом не виявлено. Рух міського громадського транспорту скасовано повністю. Мінімізована робота підприємств яким дозволено працювати в умовах карантину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...