• Головна
  • З добрим словом про ювіляра Федора Андрійовича Парфьонова
09:30, 9 квітня 2020 р.

З добрим словом про ювіляра Федора Андрійовича Парфьонова

З добрим словом про ювіляра Федора Андрійовича Парфьонова

9 квітня 1950 року в селі Орловка Приморського району народився Парфьонов Федір Андрійович. Після закінчення школи два роки працював теслярем, потім – служба в Закавказькому прикордонному окрузі.Після армії вступив на навчання до Ногайського радгоспу-технікуму на відділення механізації сільського господарства. Молодий спеціаліст в 1975 році став бригадиром тракторної бригади колгоспу імені Дімітрова в селі Банівка, а вже через рік - інструктором відділу комсомольських організацій Приморського райкому ЛКСМУ.

1977 рік став визначальним в житті Федора Андрійовича, бо він перейшов працювати до Ногайського радгоспу-технікуму майстром виробничого навчання та вступив до Мелітопольського інституту механізації сільського господарства. Було бажання розвиватися, вдосконалюватися, тому після отримання диплому інженера-механіка, Федір Андрійович отримав ще й педагогічну освіту в Київській сільськогосподарській академії в 1984 році.

39 роківФедір Андрійовичнавчав студентів правилам дорожнього руху. Мабуть, не одне покоління водіївПриморська та району пройшли через його «руки» та з повагою згадують свого викладача. Випустив не одну групу спеціалістів – механіків. Обладнав лабораторію ПДР. Добродушний, порядний, завжди користувався повагою серед колег.

Однаково легко та цікаво з ним було знайти спільну мову і шанованим досвідченим метрам, і молодим викладачам, і студентам. Займався спортом, дуже полюбляє бджільництво та порибалити. Надзвичайно працьовитий, в нього виходить все, за що б він не взявся. А якщо поглянути на його сад чи город, то зрозуміло, що міг би, мабуть, викладати та агрономічні дисципліни. З 2016 року Федір Андрійович на заслуженому відпочинку, але від справ не відійшов - передає свій досвід викладання вже своєму синові Андрію Федоровичу, який продовжив династію викладачів в лабораторії ПДР Ногайського коледжу.

Колектив коледжу вітає Вас, Федоре Андрійовичу з ювілеєм, бажає здоров’я, успіхів та довгих років життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Федор Андрійович Парфьонова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...