• Головна
  • Розпорядженням голови Приморської міськради надається дозвіл впровадження діяльності деяких послуг
09:30, 10 квітня 2020 р.

Розпорядженням голови Приморської міськради надається дозвіл впровадження діяльності деяких послуг

Розпорядженням голови Приморської міськради надається дозвіл впровадження діяльності деяких послуг

В Приморській ОТГ хворих на коронавірус не виявлено. Впровадження карантину дає свої плоди. Попередня засторога введення карантину коли в Україні ще епідемія не розповсюджувалась посприяло тому, що до Приморська ця пошесть не дійшла.

Але карантинні заходи заблокували роботу майже всіх підприємств нашого міста. Кількість безробітних збільшуєтьсякожного дня, бо малі підприємства не в змозі витримати простої. А в Приморську окрім державних установ, фермерських господарств та оздоровчих закладів , бізнес тримається на невеличких приватних підприємцях.

До цієї армії додаються заробітчани, які приїхали додому перечекати карантин що розповсюджується по всьому світу.

Сезоне працевлаштування Приморським центром зайнятості, яке проводилось в Приморськувесною кожного року, в цьому році , також в знаходиться в очікуванні,бо оздоровчі заклади законсервовані та не починають підготовчі роботи.

Але, з учорашнього дня , згідно з розпорядженням голови Приморської міської ради №84/3 від 09.04.20р.надається дозвілпровадження діяльності з надання таких послуг - фінансових послуг, медичної практики, ветеринарної практики, поштової та кур’єрської діяльності, будівельних робіт, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності щодо підключення споживачів до інтернету та зв’язку, ремонту техніки та предметів особистого вжитку, а також торговельної діяльності та діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами, масками, в тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання інших відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Будемо чекатиколи закінчиться карантині запрацюють всі підприємстваПриморська та Приморського району, а діти підуть до школи та дитячих садочків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморська ОТГ #впровадження послуг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...