• Главная
  • Як планують святкувати Вербне воскресіння та Великдень в Храмах Приморського району
09:30, 11 апреля 2020 г.

Як планують святкувати Вербне воскресіння та Великдень в Храмах Приморського району

Як планують святкувати Вербне воскресіння та Великдень в Храмах Приморського району

2 квітня кабінет міністрів України  надав розпорядження №255 від 02.04.2020 р., де в п.7 зазначалось, що з причини пандемії  забороняється проведення всіх масових, в тому числі релігійних заходів.

6 квітня Архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем видає розпорядження №23 про те, що всі богослужіння в храмах будуть проводитися в закритому режимі з мінімальною участю священників.

09.04.2020 ,в Запоріжжі , з представниками усіх релігійних конфесій області , була проведена прес-конференція. Де Священнослужителі   повідомили пресу    про   їх    підтримку  ініціативи   відзначати Великодні свята вдома.

Вчора 10.04.2020 року на засіданні Приморської РДА було прийнято рішення щодо проведення служби в Храмах Приморського району в закритому режимі, а Приморській поліції слідкувати за дотриманням цих розпоряджень.

З цих причин , святкові богослужіння, на Великдень та Вербне воскресіння в Приморських Храмах району будуть працювати в закритому режимі. Службу Свято-Нікольському Храмі та Свято-Троїцькому всі бажаючи зможуть дивитися в Приморських  соціальних мережах  на Фейсбуці.

Свято-Троїцький Храм буде транслювати  службу на сторінці «Я люблю Приморськ» та протоієрея Дмитрія Лебедченко.

Всім хто захоче відвідати Храми, можна  зробити тільки в медичних масках в черзі максимально по дві людини в один захід.

На Великдень святити Пасхи можна буде виключно на вулиці, біля храмів, дотримуючись дистанції 2-2,5 м.Святкові, богослужіння будуть транслювати онлайн.

Будьте здорові та Благословенні!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Великдень у Приморську
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...