• Головна
  • Відділ Освіти Приморської ОТГ провели опитування щодо дистанційного навчання
11:00, 13 квітня 2020 р.

Відділ Освіти Приморської ОТГ провели опитування щодо дистанційного навчання

Відділ Освіти Приморської ОТГ провели опитування щодо дистанційного навчання

Для багатьох, ще одним викликом на витривалість та нерви при перебуванні на карантині виявилось процедура дистанційного навчання в рамках шкільної програми.

Відділ Освіти Приморської ОТГ провели опитування щодо дистанційного навчання, фото-1

Психологічно важко дитині перебувати постійно в приміщенні, а також перестроїтися на формат навчання в онлайн. Також важко і педагогам. В умовах дистанційного навчання всі матеріали та напрацювання необхідно оформити як учбовий матеріал на онлайн платформах. А після цього онлайн перевірити кожного учня щодо виконання домашнього завдання. У дітей, в яких відсутні гаджети, вчителі передзвонюють і в телефонному режимі  передають матеріал. Все це забирає багато часу та зусиль з обох сторін, як вчителя, так і у учня. 

Про це редакція сайту 06137 раніше публікували на своїй сторінці  "В Приморских школах проводят обучение онлайн".

Нещодавно, цікаві дослідження були проведені відділом освіти Приморської ОТГ з 1  по 9 квітня, щодо стану дистанційного навчання серед учбових закладів Приморської та Новоолексіївської ОТГ. 

Відділ Освіти Приморської ОТГ провели опитування щодо дистанційного навчання, фото-2

В анонімному опитуванні взяли участь 272 респонденти, з яких 68,4 % – дорослі, 34,6 % – діти. З усіх опитаних 30% – задоволені, 20 % – незадоволені, 13 % – дуже незадоволені, 19 % – нейтрально та 18 % вважають, що дистанційне навчання організовано відмінно. Основними засобами дистанційного навчання є сайти закладів освіти (66%), месенджери (61%), освітні платформи для дистанційного навчання (23%), відеоконференції (15 %), системи керування курсами (6%), інше (5%).

Начальник відділу освіти Ольга Галаніна на сторінці в Фейсбуці "Відділ освіти Приморської ОТГ" подякувала всім за участь в опитуванні та побажала всім міцного здоров'я.

А напрацювання та досвід дистанційного навчання в учбових закладах  напевно залишиться і після карантину буде застосовуватися як додаток до учбового процесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дистанційне навчаня в Приморській ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...