• Головна
  • Де і як будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську
15:30, 13 квітня 2020 р.

Де і як будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську

Де і як  будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську

Карантин несподівано вдерся в наше життя, кардинально змінивши  плани, образ життя та звички.

Ми вже пристосувалися до роботи та навчання в режимі онлайн. Але, ще два тижні по тому, ми не могли уявити, як це проводити Святкові Богослужіння на Великдень в режимі онлайн.

На сьогодні це стає реальністю. Вперше приморці зможуть онлайн дивитися святкову літургію у самих величних храмах нашого міста.

У Свято-Нікольському  Храмі Великодня Божественна  святкова літургія  у ніч з 18 на 19 квітня з 23-00 години  до 4-00 ранку буде транслюватися   на сайтах Фейсбука      Свято- Никольский Собор г.Приморск та  у Свято -Никольский храм, Приморск

У Свято Троїцькому храмі Великодня Божественна святкова літургія буде відбуватися у ті ж самі години, а транслюватися в Фейсбуці на сайтах Храм Святой Троицы, г.Приморск  або  Протоієрей Дмитрій Лебедченко

Де і як  будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську, фото-1

Щодо освячення пасок їх будуть освячувати біля храму, або на спеціально відведених для цього місцях, на відстані близько 2 м, у два етапи . Перший на ранок 19 квітня -  з 4 до 5 ранку , другий етап через годину з 6 до 7 ранку.

Де і як  будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську, фото-2

На цій неділі Православні християни відмічали Вербну неділю. В Приморську, в умовах карантину це Свято пройшло спокійно. Протоієрей Володимир Саввійський та Протоієрей Дмитро Лебедченко дякують прихожанам за розуміння, толерантність та підтримку. А також дякують Приморському відділенню поліції за тактовну поведінку під час богослужіння.

Де і як  будуть проводитися Богослужіння на Великдень онлайн в Приморську, фото-3

Щодо пропозицій що озвучили мешканці Приморська освячувати паски по домівкам, Протоієрей Дмитро Лебедченко перепрошує у всіх приморців, але Священники зробити це фізично, після виснажливої тижневої служби за короткий проміжок часу по всьому місту не зможуть. 

Але  Священники планують відвідати пекарню ПСП "Приморського" і там посвятити всі паски, що будуть випікатися на підприємстві. Тому, якщо хтось не зможе посвятити паску, може купити Свячену паску в ПСП "Приморському".

Гарних СВЯТ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#богослужіння онлайн в Приморську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...