![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:00, 17 квітня 2020 р.
Розумна пропозиція від голови Юріївської сільскої ради Приморського району
![Розумна пропозиція від голови Юріївської сільскої ради Приморського... Розумна пропозиція від голови Юріївської сільскої ради Приморського району](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голова Юріївської сільської ради Сергій Трофіменко, побачивши на сільському цвинтарівеличезну кількістьсміття, що залишається від використанняштучних квітів та вінків, запропонував односельцям замінити на поминальні дніштучні квіти на живі, запропонувавши такі умови:
«Щоб перевести питання у практичну площину.сільська рада готова організувати доставку живих квітів всім зацікавленим у цьому юр'ївцям з Бердянська. Як я вже писав за невеликою ціною у 12 -22 гривні можна придбати чорнобривці, петунію та багаторічну гвоздику. Квіти ростуть у горщиках, тож можна їх успішно пересадити. Особливо це стосується тих, хто сам не може поїхати до торгового центру. Тож передайте інформацію своїм рідним, сусідам, знайомий. Якщо вам цікава така пропозиція - дзвоніть у робочі дні за телефонами 0613763131, 0613763118 до 22 квітня включно.»
Дуже розумна пропозиція!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...