• Главная
  • Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної
16:00, 25 апреля
1

Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної

Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної

Цікаву інформацію опублікували на сторінці в Фейсбуці «Приморськ історичний. Спілка краєзнавців Приморська» Роман Скидан. Згідно з публікацією від 29.07.1942 р. в газеті «Світанок»вже в ті часи відзначалось цілющій природний потенціал Обіточненської коси:

"Обіточненська коса, крім величезного запасу орніто - та іхтіофауни та ботанічного матеріалу-каучуконоса хандрили та вельми коштовної дикої люцерни, яка зацікавила навіть американських фермерів, багата на артезіанську содисту воду та на звичайну сіль (хлористий натрій). Сіль ця — самосад, по деяких лиманах вона збирається місцевим населенням. На Обіточненській косі (урочище Курорт) є гарні, чорні, як китайська туш, радіоактивні лікувальні грязі, які ще в 1907 р. були визначені експертами не гіршими за всім відомі сацькі грязі. Використання цих грязей, за відсутністю залізниці до Ногайська, немає."

газета Світанок

29.07.1942

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коса Обіточна #цілющі властивості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Сергей
26 апреля, 14:05
Шановна пані Наталія!  Мені прикро ,що  Ви надаєте сторінки сайту для використання архівних матеріалів з газети, що виходила в Бердянську під час нацистської окупації.
Объявления
live comments feed...