• Главная
  • Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної
16:00, 25 апреля
1

Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної

Публікації з минулого сторіччя про цілющий природний потенціал коси Обіточної

Цікаву інформацію опублікували на сторінці в Фейсбуці «Приморськ історичний. Спілка краєзнавців Приморська» Роман Скидан. Згідно з публікацією від 29.07.1942 р. в газеті «Світанок»вже в ті часи відзначалось цілющій природний потенціал Обіточненської коси:

"Обіточненська коса, крім величезного запасу орніто - та іхтіофауни та ботанічного матеріалу-каучуконоса хандрили та вельми коштовної дикої люцерни, яка зацікавила навіть американських фермерів, багата на артезіанську содисту воду та на звичайну сіль (хлористий натрій). Сіль ця — самосад, по деяких лиманах вона збирається місцевим населенням. На Обіточненській косі (урочище Курорт) є гарні, чорні, як китайська туш, радіоактивні лікувальні грязі, які ще в 1907 р. були визначені експертами не гіршими за всім відомі сацькі грязі. Використання цих грязей, за відсутністю залізниці до Ногайська, немає."

газета Світанок

29.07.1942

#коса Обіточна #цілющі властивості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Сергей
26 апреля, 14:05
Шановна пані Наталія!  Мені прикро ,що  Ви надаєте сторінки сайту для використання архівних матеріалів з газети, що виходила в Бердянську під час нацистської окупації.
Объявления
live comments feed...