Приморська міська рада звертається до мешканців відвідувати цвинтар після карантину
![Приморська міська рада звертається до мешканців відвідувати цвинта... Приморська міська рада звертається до мешканців відвідувати цвинтар після карантину](/dist-assets/images/cap.jpg)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
В дні Великодніх свят ми маємо традицію відвідувати могили своїх рідних. Цього року на нашу долю припало особливе випробування — поширення епідемії коронавірусу. В цей час будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути небезпечними та принести хворобу у ваші оселі. Тому Приморська міська рада ще минулого тижня прийняла рішення, яким обмежила відвідування кладовищ в Пасхальні дні. Священники радять відвідати цвинтарі після карантину. Попередньо це може бути на свято Пресвятої Трійці.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Також нагадуємо, що згідно з постановою КМУ поліція отримала завдання – обмежити доступ до кладовищ, а на порушників складати протоколи.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Зараз ми бачимо щоденний приріст захворілих по Україні, області, проте й досі не маємо жодного захворілого в нашій громаді. Дуже сподіваємося, що так буде й надалі. Ми вдячні вам за вашу свідомість та дотримання правил карантину.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Закликаємо вас і надалі залишатися вдома та згадати про померлих у свої домівках. Дивіться онлайн-трансляції з міських храмів. Свято-Миколаївський собор приймає молитовні поминання тут:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити