• Головна
  • Чи виживе туристичний бізнес цього літа в Приморську
17:00, 24 квітня 2020 р.

Чи виживе туристичний бізнес цього літа в Приморську

Чи виживе туристичний бізнес цього літа в Приморську

Ще в січні 2020 року слухаючи по центральних ЗМІ новину щодо коронавірусу, від якого сильно потерпали на той момент китайці, пересічному громадянину і в голову не могло прийти, що хвороба швидко добереться до всіх країн всесвіту і викличе найвеличнішу економічну кризу.

З причини пандемії майже всі сфери економічні та соціальні зазнали значних збитків. Особливо від карантинних заходів потерпає туристичний бізнес.

А основні галузі на яких «стоїть» економіка Приморського району це туризм та сільське господарство. Перебої в тому або іншому приведуть до важких економічних проблем в нашому регіоні.

А вони вже існують. На дворі кінець квітня, азаявок на бронювання готелів в оздоровчих закладах, за винятком ОАО Мотор Січ, відсутні. Це при тому, що ціни на відпочинок майже всі оздоровчі заклади не підвищували з минулого року.

Якщо карантин продовжиться до осені, то витримати рік безгрошівя зможутьдалеко не всі. І серед давно існуючихзанедбаних територій на узбережжі Приморська відбудеться поповнення.

Але, якщо карантин закінчиться цієї весни, або в середині літа , у звязку з тим, що кордониУкраїни будуть закриті , то є всі передумови, передбачити щозамученийкарантиннимдомашнім арештом народмасово рушить до єдиного морського курорту що залишився в Україні - узбережжя Азовського моря .

До речі, синоптики прогнозують в цьому році дуже спекотне літо. Що буде ще одним благом длямісцевого розвитку туристичногобізнесу.

 Бо, згідно з дослідженнями, коронавіруспід активними ультрафіолетовимвипромінюваннямгубить свої інфекційні властивості. А сильна спека спонукає населення на те щоб їхати та проводити дні на березі моря.

Як бачимо, останнім часом події в Україні та світі відбуваються швидко і непередбачувано, на цей час робити подальші прогнози щодо розвитку економіки ніхто не береться.

Не тільки Україна, але і весь світ завмер в очікуванні закінчення епідемії. Рано чи пізно карантин закінчиться. Головне - не панікувати та вірити в краще!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оздоровчі закладу Приморськ #прогноз на літо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...