В учбових закладах Приморської ОТГ навчальний рік закінчиться наприкінці травня

В учбових закладах Приморської ОТГ  навчальний рік закінчиться наприкінці травня, Наталья Лякишева

В результатівпровадження карантинних заходів, учні та педагоги України отрималивеличезний практичний досвідвчити та вчитися в режимі онлайн.

В соціальних мережах опубліковано багато позитивних та негативних відгуків від батьків та педагогів щодоосвоєння цього методу. Практика показало, що цей процес як для учнів так і для педагогів був дуже непростий. Часу , сил, нервів в адаптаційний період було витрачено дуже багато.

Про досвід впровадження онлайн навчання в Приморській міській школі №1 ми писали раніше, посилання на публікацію В Приморських школах проводять навчання онлайн

Але приловчились, і тепер згідно з розпорядженнямМіністерства освіти учбовий процес буде завершено, як це відбувалось вінші благополучні роки - наприкінці травня цього року, але в онлайн форматі.

Як зазначиланачальник відділуосвіти Приморської ОТГОльга Галаніна , наприкінці травня учбовий рік для всіх школярів Приморської ОТГ буде закінчено , алеякість отриманих онлайн знань буде перевірено за допомогою онлайн контрольних робіт.

навчальний рік 2020 навчання онлайн
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
14 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии