• Главная
  • Члени ГО "Приморські рибалки" відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника
08:00, 4 мая 2020 г.

Члени ГО "Приморські рибалки" відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника

Члени ГО "Приморські рибалки"  відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника

Наприкінці цього тижня, представники громадської організації "Приморські рибалки" направили відкрите звернення до депутата ВР від 81 округу Павлу Мельнику, з проханням допомогти їм розв'язувати проблеми місцевих рибалок на законодавчому рівні.

Члени ГО "Приморські рибалки"  відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника, фото-1

Лист до нардепа опублікував на в Фейсбуці на сторінці "Я люблю Приморськ" активний громадський діяч Олександр Закревський, де він так пояснив ситуацію:

Члени ГО "Приморські рибалки"  відправили відкрите звернення до депутата ВР Павла Мельника, фото-2

 "Дорогі Приморці, рибалки-любителі та просто любителі риби. Ви напевно звернули увагу, що в морі немає човнів. Крім карантину, який вже всіх притомив, з'явилися ще деякі перешкоди - проблеми з реєстрацією пунктів базування плавзасобів.

А якщо немає реєстрації стоянок, отже, вийти в море ні хто не може. І це проблема не тільки Приморська, це проблема  всіх населених пунктів на узбережжі Азовського моря . Так, в морі стало менше бичка, для місцевих він став взагалі делікатесом.

Бо сьогодні ціна на свіжоморожений привізний бичок 45 грн кг. А це дуже дорого для населення, яке переважно виживає на мізерну пенсію та мінімальну заробітну плату. Ми живемо біля моря, і позбавлені можливості елементарно половити на вудку. Не бажаючи миритися з усією цією ситуацією, приморські рибалки на чолі з керівником громадської організації "Приморські рибалки" Анатолієм Скельничевим направили звернення до депутата ВР Павлу Мельнику.  Будемо сподіватися, що чиновники від яких залежить розв'язання цієї проблеми, відреагують, і не будуть дратувати та без того втомлений від карантину, злиднів та інших негараздів, народ."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ГО "Приморські рибалки" #зверення до депутата Павла Мельника
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...