• Главная
  • Приморський центр зайнятості про фінансову допомогу по частковому безробіттю
11:00, 6 мая 2020 г.

Приморський центр зайнятості про фінансову допомогу по частковому безробіттю

Приморський центр зайнятості про фінансову допомогу по частковому безробіттю

28.04.2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2.

Цим Порядком визначено механізм надання коштів Державною службою зайнятості, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю. (відповідно до статті 1 Закону України «Про зайнятість населення» «часткове безробіття – це вимушене тимчасове скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу з причин економічного, технологічного і структурного характеру без припинення трудових відносин») Розмір допомоги: Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну ЗП, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).

Для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину суб’єкти малого та середнього підприємництва м. Приморська та Приморського району можуть звернутися до Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом 30 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності.

Довідки за телефоном: 06137 74068, 095 3591659. Начальник відділу взаємодії з роботодавцем Переверзєва Вікторія Євгенівна0991805855

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Приморський центр зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...