Терміни сплати місцевих податків по Бердянському та Приморському районах у зв'язку з карантином змінились

З метою мінімізації наслідків для бізнесу і населення у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19) Законами України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 30.03.2020 №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» внесено зміни до ряду Законів України, у тому числі й Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Враховуючи, що дані зміни передбачають ряд преференцій зі сплати податків та внесків для суб’єктів господарювання на окремий період, Бердянське управління ГУ ДПС у Запорізькій області нагадує про терміни сплати податків та зборів:

Єдиний податок

1, 2 група: 

Пільга: за квітень 2020 року встановлено ставку в розмірі 0 відсотків (Рішення Бердянської міської ради від 09.04.2020 року №1).

За травень 2020 року термін сплати єдиного податку в повному обсязі – 20 травня 2020 року.

3 група: 

За І квартал 2020 року термін сплати єдиного податку – 20 травня                  2020 року.

Плата за землю

Пільга: за період з 1 по 31 березня 2020 року не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності.

За квітень 2020 року податкове зобов’язання необхідно нарахувати у повному обсязі та сплатити - до 30 червня 2020 року, без нарахування пені та штрафних санкцій.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Пільга: за період з 1 по 31 березня 2020 року об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,.

За квітень 2020 року податкове зобов’язання необхідно нарахувати у повному обсязі та сплатити - до 30 червня 2020 року, без нарахування пені та штрафних санкцій.

Декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року 

Граничний термін подання Декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність  - 30 червня 2020 року.

Термін сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору –                 30 вересня 2020 року.

Єдиний внесок

Пільга: з 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску за себе:

- підприємці на загальній системі оподаткування;

- підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування;

- особи, які провадять незалежну професійну діяльність;

- члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах 

Водночас, звільнення від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску по найманим працівникам законодавством не передбачено.

А також нагадаємо, що не зазнали змін терміни сплати з наступних податків:

•податку на прибуток підприємств за І квартал 2020 року (п. 57.1 ст. 57 ПКУ);

•єдиного податку за І квартал 2020 року платниками-юридичними особами та фізичними особами віднесеними до третьої групи (п. 295.3 ст. 295 ПКУ);

•частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного (місцевого) бюджету державними (комунальними) унітарними підприємствами та їх об’єднаннями (п. 57.1 ст. 57 ПКУ та п. 2 Порядку №138). 

Останній день сплати вказаних податків - 20 травня 2020 року.

На 22 травня 2020 року припадає останній день сплати :

- рентної плати за використання води (п. 257.5 ст. 257 ПКУ);

- рентної плати за користування надрами (п. 257.5 ст. 257 ПКУ);

- екологічного податку (п. 250.2 ст. 250 ПКУ).

Звертаємо вашу увагу, шановні платники, що основним підґрунтям для забезпечення стабільного розвитку економіки держави, від чого залежать, насамперед, соціальні виплати, розвиток медицини, є своєчасна та в повному обсязі сплата податків. Тільки завдяки спільним діям зможемо перемогти всі негаразди теперішнього часу.

Бердянське відділення ГУ ДПС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
14 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Происшествия
Жительница Запорожской области выпила крысиный яд. Случай имел место в селе  Новософиевка. Об этом сообщает Запорожский центр экстренной медицины.  Женщину госпитализировали, она осталась жива. Причины происшествия неизвестны.  По факту ведут расследование.
Общество
В Запорожской области обсудили условия отдыха на море. На выездном совещании в Кирилловке зам директора запорожского лабораторного центра Александр Мещак отметил, что сейчас ситуация с коронавирусом в области стабильная. За прошлые сутки зафиксировали всего три случая.   По словам директора департамента здравоохранения ЗОГА Марины Воловик, по условиям, во всех оздоровительных учреждениях области обязательно должен быть медработник, санбюллетени размещены н...
Общество
З 1 червня, керуючись ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері доброустрою»  власників будівель де відсутні таблички з назвами вулиць та номером будинку будуть штрафувати.  Ці правила стосуються не тільки власників приватних будинків, але й підприємств, адміністративних будівель, магазинів, банків, тощо. Інформує «Твоя Україна»Штрафи за відсутність табличок Табличка з назвою вулиці та номером сприяють допоміжним рятувальним та м...
Общество
На сайті Державної прикордонної служби України  опублікували роз'яснення Електронні паспорти не діють на кордоні , про те що громадяни України не можуть використовувати електронний паспорт для перетину  державного кордону. "На сьогодні громадяни України можуть перетинати державний кордон України тільки при наявності необхідних паспортних документів, в т.ч. паспорта громадянина України для виїзду за кордон і паспорта громадянина України, визначених законода...
Общество
З 1 червня в Приморську відкривається туристичний сезон.  Приморськ гостинне місто, тому щоб воно сподобалось приїжджим гостям, оздоровчі заклади, комунальники, міська влада проводили підготовчі  до сезону роботи. Приморські волонтери також проявили ініціативу та визвались  прибирати сміття біля узбережжя Азовського моря. Приморський центральний пляж є візитівкою міста, тому члени громадської організації «Екологія та соціальний захист Приморського району»...
Общество
Протяжність водної акваторії Приморських міських пляжів складає близько 6,7 кілометра.  Водну акваторію обслуговує АРЗ МНС України в Запорізькій області, особовий склад якого, за допомоги сезонних рятувальників оздоровчих закладів,  забезпечує безпеку жителів і гостей міста вздовж всієї довжини міських пляжів.  Згідно з даними Приморської міської ради , щодо підготовки до оздоровчого сезону, на 1 червня рятувальники завершили роботи з обстеження та очистки...
Общество
Несмотря на то, что украинские школьники в этом году завершили учебный год на карантине, то есть дистанционно, все же внешнее независимое оценивание никто не отменял. Как сообщили в Министерстве образования, сессия пройдет с 25 июня по 17 июля. По словам заместителя директора департамента образования и науки запорожского городского совета Натальи Витковской, регламент ВНО у запорожских выпускников не поменяется. Несколько изменятся санитарные условия. В це...
Общество
Кожного року, 31 травня в Ногайському коледжі м. Приморськ студенти міняють цигарки на цукерки. Акція проводиться на честь Міжнародного дня боротьби з палінням. В цьому році, в умовах карантину, коледж працює в онлайн режимі. Тому, педагогічний колектив закладу запропонував студентам долучитися до цієї акції вдома , відмовитися хоча б цього дня від цигарок. А щоб мотивація була сильнішою опублікували на сайті Ногайського коледжу фотографії проведення подіб...
Общество
Житель Мелитополя пришел в один из местных супермаркетов с пакетом с пакетом мелочи. Он дал кассиру мешочек монет, как оплату за сигареты. Об этом сообщает alexua.tv. Девушке-кассиру пришлось потратить некоторое время для того, чтобы продать мужчине табачные изделия. Так что на данной кассе очередь достаточно быстро "рассосалась".