• Главная
  • На соціальне забезпечення бердянські та приморські платники спрямували 185 мільйонів гривень
08:00, 16 мая 2020 г.

На соціальне забезпечення бердянські та приморські платники спрямували 185 мільйонів гривень

На соціальне забезпечення бердянські та приморські платники спрямували 185  мільйонів гривень

У січні-квітні 2020 року на забезпечення загальнодержавного соціального страхування бердянські і приморські платники перерахували 185,4 мільйонів гривень. Як повідомила начальниця Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, рівень минулорічних надходжень перевищено на 6,8 мільйона.

Найбільші суми ЄСВ за чотири місяці надійшли від платників                 м. Бердянськ – 141,2 мільйона, у Бердянському районі сплачено 17,6 мільйонів, у Приморському районі – 26,6 мільйони.

 Водночас, нагадуємо, що за періоди з 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ за себе: ФОП, в тому числі ті, які перебувають на спрощеній системі оподаткування; особи, які провадять незалежну професійну діяльність; члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню за  іншими підставами.

Зазначені суб’єкти господарювання на власний розсуд вирішують питання застосування звільнення від  сплати єдиного внеску. Так, вони можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску за вказані періоди в розмірах та порядку, визначених Законом про ЄСВ та зазначать це у «Звіті про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», що подається до податкового органу за звітний рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Бердянське управління ГУ ДПС
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...