• Главная
  • В Приморську згадували про регіональне свято "Слов'янський родовід"
13:10, 25 мая 2020 г.

В Приморську згадували про регіональне свято "Слов'янський родовід"

В Приморську згадували про регіональне свято "Слов'янський родовід"

Щорічно, 24 травня, християни світу відзначають День слов’янської писемності та культури, День пам’яті великих просвітників Кирила і Мефодія. Це свято пов’язано з іменами святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія – слов'янських просвітників, творців слов’янської азбуки, проповідників християнства, перших перекладачів богослужбових книг з грецької на слов’янську мову.

В Приморську та районі регіональне свято "Слов'янський родовід" присвячений Дню слов'янської писемності та культури відзначається з 2011 року.

 Два роки поспіль свято проходило   на центральній площі в Приморську , а потім щорічно в селах району. На свято приїжджали творчі, фольклорні, вокальні, хореографічні, театральні колективи з району та інших районів області.

В цьому році заклади культури Приморської ОТГ та району планували провести ювілейне Х регіональне свято, але у зв'язку з карантинними обмеженнями COVID-19 воно не відбулось.

 Але на сторінці в Fasebook "Заклади культури Приморської ОТГ" ,на згадку  свята, б виставили відеоролик  регіонального свята "Слов'янський родовід"у 2019 році в с.Преслав.

#регіональне свято "Слов'янський родовід" в Приморську
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...