Приморський район розділиться на дві громади

Приморський район розділиться на дві громади, Наталья Лякишева

Попередження уряду, що реформа децентралізації завершиться і настане момент, коли території, що не могли визначитись упродовж трьох років до якої громади пристати, будуть приєднані відповідним розпорядженням, відбулось.

"Ми завершуємо важливий етап реформи децентралізації — затвердження останніх трьох перспективних планів. Затверджені по всій території країни перспективні плани — це двигун змін для окремих громад та країни загалом. Це основа майбутніх територіальних громад. Ми втілюємо в життя принцип «сильна громада – успішна країна»", - прокоментував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

27 травня 2020 р., Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування території громад Запорізької області. Це означає що на території  Запорізької області більше немає "білих плям" і всі сільські ради приєднані до громад.

В результаті приєднань, сформовано 67 громад по Запорізькій області та всі  територіальні об’єднання вважаються спроможними.

Рішення уряду по приєднанню територій до громад в Приморському районі було сприйнято неоднозначно.

В результаті затвердженого плану Приморський район розділився на 2 громади Приморську та Коларівську.

При цьому, публічні обговорення, та майже 100% бажання селян, що належать до сільських рад північної сторони Приморського району приєднатися до сусіднього Бердянського району створивши Долинську ОТГ не було підтримано урядом. Керівництво Новоолексіївської ОТГ також до останнього плекали надію,що їх громаду не будуть приєднувати до Приморської ОТГ.

З проектом рішення КМУ можна ознайомитись тут.

сайт Приморська 06137 громади Запорізької області
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
34 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии