• Головна
  • В Приморську будуть штрафувати за відсутність таблички з назвою вулиці та номеру будинку
15:00, 2 червня 2020 р.

В Приморську будуть штрафувати за відсутність таблички з назвою вулиці та номеру будинку

В Приморську будуть штрафувати за відсутність таблички з назвою вулиці та номеру будинку

З 1 червня, керуючись ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері доброустрою»  власників будівель де відсутні таблички з назвами вулиць та номером будинку будуть штрафувати.

 Ці правила стосуються не тільки власників приватних будинків, але й підприємств, адміністративних будівель, магазинів, банків, тощо.

Інформує «Твоя Україна»Штрафи за відсутність табличок

Табличка з назвою вулиці та номером сприяють допоміжним рятувальним та медичним службам швидко добиратися до місця призначення.

Посиливши вимоги щодо наявності табличок, Уряд таким чином готується до Всеукраїнського перепису населення, який планується провести у 2020 році. Наявність адресних покажчиків регламентовано вимогами та рекомендаціями для статистичного та офіційного обліку чисельності населення.

З 1 червня штрафи за відсутність маркувань на будівлях будуть досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, банків, бюджетних установ і церков.

В Приморську, особливо у другій частині міста, багато вулиць де таблички з назвою вулиць та номерами відсутні. На багатьох будинках залишились таблички ще зі старими , (до декомунізації), назвами вулиць. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф за відсутність таблички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...