Приморські комунальники до туристичного сезону готувались

Приморські комунальники до туристичного сезону готувались, Наталья Лякишева

Вже настало літо. На останній сесії Приморської міської ради директор підприємства КП "Чисте місто Приморськ" звітував перед депутами про роботу підприємства з підготовки до туристичного сезону.

Згідно з затвердженим планом заходів своєчасно проводяться профілактичні роботи з промивки споруд та водогонів, які транспортують питну воду до оздоровчих закладів, об’єктів торгівлі та громадського харчування.

Тривають роботи з виконання програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення. Проводяться роботи по монтажу вуличного освітлення проїзду до 3-го пляжу. Проведено зміну режиму зовнішнього освітлення по Морській та Курортній з червня по серпень. 

З метою забезпечення санітарного утримання міста у квітні 2020 р. були заплановані  традиційні толоки, але внаслідок карантину, прибирання міста здійснювалося в основному силами КП "Чисте місто Приморськ", організовано безкоштовне вивезення сміття по вулицях міста та населеним пунктам громади протягом квітня-травня за затвердженим графіком. За КП «Чисте місто Приморськ» закріплена територія загального користування перед базами відпочинку, які не працюють. Тривають роботи з ремонту та очистки зливостоків. Проведено обстеження міста на предмет виявлення стихійних звалищ.

В ході проведення робочих зустрічей з суб’єктами підприємництва які здійснюють діяльність на міських пляжах визначено, що організацію прибирання пляжів, утримання ного мийок, вивезення ТПВ, прибирання та вигріб громадських вбиралень буде здійснювати КП "Чисте місто Приморськ" на умовах укладених договорів з підприємцями. В межах програми розвитку інфраструктури  встановлені сонцезахисних навісів на Центральному пляжі – 20 шт  на суму 82,9 тис.грн.

Встановлена стела «Я люблю Приморськ» (виготовлена силами комунальників) по дорозі до моря з подальшим облаштуванням фотозони, буде встановлено декоративний туристичний вказівник.

КП "Чисте місто Приморськ"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии