• Головна
  • Приморський "Автотурист" не став "Лас - Вегасом"
16:05, 17 червня 2020 р.

Приморський "Автотурист" не став "Лас - Вегасом"

 Приморський "Автотурист" не став "Лас - Вегасом"

В Приморську, ще у вісімдесятих минулого століття ,  безхозну частину узбережжя Азовського моря, що замикає лінію оздоровчих закладів, міське комунальне підприємство взяло під своє «крило». 

Упорядкувавши територію  для того, щоб на цьому місті було комфортно відпочивати автотуристам, яким  подобається відпочинок  наближений до природи. Ця ділянка отримала назву «Автотурист» і в літній час минулого століття сюди приїжджало багато відпочиваючих. При в'їзді до "Автотуристу" стояв шлагбаум і гості за відпочинок оплачували туристичний збір та послуги комунального підприємства. До речі для приморців відпочинок на цій території був безкоштовним.

Час ішов економічна криза торкнулась і комунального підприємства. Кількість води в Азовському морі поступово збільшується, зменшуючи територію пляжів, а хаотично створені на кожному оздоровчому закладі "для себе" хвилерізи, створили ситуацію, коли у майже нічийного Автотуристу стихія забрала велику частину пляжної зони.

Минулого року, Приморська міська рада, прийняла нібито розумне рішення, передати в суборенду територію Автотуристу, одній із потужних компаній. Суборендатори обіцяли створити з автотуристом новий Лас-Вегас, провести дорогу , обновити комунікації, поставити кафе та інше.

Але пройшов рік і крім оплати за суборенду ніяких глобальних покращень не виявлено.

Інформація PRO.primorsk.biz Автотурист

В результаті депутати Приморської ради вирішили розірвати договір с суборендатором, який багато чого обіцяє, а на справі нічого не робить.

Відео Автотурист

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморський Автотурист
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...