• Головна
  • В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим
15:05, 18 червня 2020 р.

В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим

В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим

Добираючись до Приморського центрального міського пляжу, мешканці та гості нашого міста помітили, що пішохідні переходи по вул. Морський і на перехресті вул. Курортної та Морський оновилися.

На небезпечному перехресті перед центральним пляжем були встановлені нові дорожні знаки та "лежачі поліцейські". Ці роботи виконало КП «Чисте місто Приморськ» в рамках проєкту «Безпечне узбережжя Приморська», який реалізується громадською організацією «Екологія та соціальний захист Приморського району» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим, фото-1

Громадською організацією була закуплена машина для розмітки Titan PL 850, помпа до неї, а також «лежачі поліцейські», після чого техніка була передана комунальному підприємству. Тепер, завдяки проєкту, у комунальників є технічні можливості для упорядковування пішохідних переходів, підвищуючи рівень безпеки на міських дорогах. 

В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим, фото-2

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

В Приморську за грантові кошти роблять місто безпечнішим, фото-3

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гранти в Приморську #ПРООН в Приморську #ГО "Екологія та соціальний захист Приморського району"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...