• Головна
  • Приморська комісія з легалізації виплат відвідала оздоровчі заклади міста
19:07, 23 червня 2020 р.

Приморська комісія з легалізації виплат відвідала оздоровчі заклади міста

Приморська комісія з легалізації виплат відвідала оздоровчі заклади міста

Порушувати вимоги трудового законодавства не дозволяється  навіть коли в Україні оголошено карантин.

Для того, щоб нагадати роботодавцям щодо необхідності офіційного працевлаштування  найманих працівників 18 червня робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення разом з інспектором праці від Приморської ОТГ було здійснено вихід до оздоровчих закладів Приморська.

Інформація опублікована на сайті УСЗН Приморська комісія

При  зустрічі, комісія нагадувала, що працівник закладу не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення органу ДПС.

Також зверталася увага, на те  що трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Якщо роботодавець не сплачує за працівника єдиний соціальний внесок або ж працівник отримує зарплату «у конверті», такі трудові відносини  вважаються незадекларованими, а роботодавцю загрожує адміністративна відповідальність.

Члени комісії інформували роботодавців про законодавчі акти, яких необхідно дотримуватися при оформленні працівника на роботу. Про податки, а також про адміністративну відповідальність за недотримання законодавчих інструкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#легалізація виплат #Приморська комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...