![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
11:30, 27 червня 2020 р.
У Запорізькій області пограбували офіси та квартиру
![У Запорізькій області пограбували офіси та квартиру У Запорізькій області пограбували офіси та квартиру](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Приморську Запорізької області пограбували офіс і квартиру. В інтерв'ю 06137 в.о. начальника Приморського відділу поліції Олег Проданов звертається до мешканців Приморського району з проханням бути пильнішими.
![У Запорізькій області пограбували офіси та квартиру, фото-1 У Запорізькій області пограбували офіси та квартиру, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Приморськ маленьке містечко , де всі знають одне одного , тому якщо в полі зору з'являються підозрілі особи, краще про це повідомити в поліцію.
Так в червні місяці цього року в Приморську відбулось ряд крадіжок через проникнення до приміщення через вікна. Пластикові вікна, як виявилось відкриваються дуже легко та тихо за допомогою монтування і тому практично не захищають від проникнення злодіїв.
Таким чином, через вікна, в червні було пограбовано приміщення Єлизаветівської сільської ради, винесена оргтехніка. Подібне пограбування відбулось в с. Нельгівка Приморського району , грабіжники вночі винесли оргтехніку з офісу фермерського господарства «Большов».
І найзухваліше пограбування особистого житла відбулось на минулому тижні в Приморську в багатоповерховому будинку мікрорайону по вул. Морській. З квартири було винесено велику суму грошей та золотих виробів. При опитуванні сусідів, виявилось що люди бачили підозрілих осіб, але не повідомили до поліції. Як би була проявлена пильність і сусіди повідомили поліції про підозрілих людей завчасно, то цих людей перевірили б й пограбування припинились.
Приморськ безпечне та тихе містечко, але відпочивати на узбережжі Азовського моря приїжджають не тільки добропорядні громадяни. Дехто суміщає відпочинок з нечесним заробітком .
Тому в.о. начальника Приморського відділу поліції пропонує всім мешканцям Приморського району бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб. А щоб убезпечити своє житло, ставити на вікнах решітки. Бо для зловмисників пластикове вікно не є перепоною для пограбування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...