• Главная
  • Оздоровчі заклади Запорізької області будуть знову перевірятися
13:00, 8 июля 2020 г.

Оздоровчі заклади Запорізької області будуть знову перевірятися

Оздоровчі заклади Запорізької області будуть знову перевірятися

Безпрецедентна подія в оздоровчому закладі «Дніпровські зорі» в Кирилівці,де з причини недотримання санітарних правил отруїлися мешканці закладу, сприяла тому, що голова Запорізької обладміністрації надав розпорядження провести перевірку на наявність дозвільних документів та дотримання санітарно-епідеміологічних правил у всіх оздоровчих закладах Запорізької області.

Про це Віталій Боговін заявив під час пресконференції 7 липня.

        На жаль, на сьогодні закриті дитячі оздоровчі заклади. Це зумовлено коронавірусною хворобою, з якою зіткнувся світ. Тож на сьогодні оздоровлення дітей призупинено. Наразі ведуться перевірки всіх курортів на Азовському морі. Я наголошую, що ніякого тиску немає, ведеться планова перевірка об’єктів відпочинку. На жаль, деякі з них працюють без необхідних дозвільних документів. Я прошу, працюйте у законному полі, отримуйте ліцензії та дозволи. Для тих, хто працює без необхідних документів та травить дітей, ніякого спуску не буде!, - звернувся Віталій Боговін.

При перевірці роботи бази відпочинку у смт.Кирилівка, де отруїлися відпочиваючі, виявилось, що заклад працював без дозвільних документів. Для того щоб подібної трагедії не відбулось по всім оздоровчим закладам буде проводитися позапланові перевірки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#перевірка оздоровчих закладів
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...