• Головна
  • В Запорізькій області запущено проєкт «Психічне здоров‘я для України»
14:00, 13 липня 2020 р.

В Запорізькій області запущено проєкт «Психічне здоров‘я для України»

В Запорізькій області запущено проєкт «Психічне здоров‘я для України»

В Україні актуальна проблема психологічних розладів . Серед населення, за останній рік, значно збільшились депресії та психологічні розлади через пандемію та економічну кризу.

На сьогодні Державою недофінансування психіатричної служби складає 898 млн грн.Дефіцит коштів сприяє масовому закриттю оздоровчих закладів та лікарень, де лікували хворих на психічні розлади, а також згортання профілактичних заходів щодо покращення психосоціального стану людей.

МОЗ розуміє важливість реформи системи охорони психічного здоров’я. Ми цінуємо підтримку міжнародних партнерів, адже в Україні ще не до кінця сформовано культуру турботи про психічне здоров’я, і в нас попереду  велика освітня робота. Одна з основних цілей у цьому питанні – перехід від надання психіатричної допомоги до збереження психічного здоров’я українців, – зазначила перший заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як.

Для того, щоб слова не розходились з ділом, в Україні вже запустили проєкт психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України», мета якого – покращення  якості та доступності такої допомоги. Одним із перших кроків проєкту став  запуск сайту  "Найважливіше про психічне здоров'я". Тут вказані телефоні номери гарячих ліній, для допомоги у найрізноманітніших ситуаціях. Поради , як дбати про психоматичний стан, дослідження щодо психосоціального здоров'я серед українців.

Проєкт впроваджується за грантові кошти Швейцарії, через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт «Психічне здоров‘я для України»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...