• Головна
  • Комунальне підприємство Приморська має борг по заробітній платі більше мільона гривень
14:05, 14 липня 2020 р.

Комунальне підприємство Приморська має борг по заробітній платі більше мільона гривень

Комунальне підприємство Приморська має борг по заробітній платі більше мільона гривень

10 липня в приміщенні Приморської міської ради відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати .

Головуючою засідання була начальник управління соціального захисту населення Приморської ОТГ Зоя Девятерікова.

Комунальне підприємство Приморська має борг по заробітній платі більше мільона гривень, фото-1

Першим питанням розглянули проблему по заборгованості заробітної плати у КП «Чисте місто Приморськ». На 1 липня 2020 р. підприємство має борг по заробітній платі 1046,6 тис. грн. , в т.ч.за квітень – 469,3 тис. грн, за травень – 577,3 тис. грн.

Присутній на засіданні заступник керівника КП «Чисте місто Приморськ» Павло Єлізаров пояснив, що такий великий борг у підприємства виник з тої причини, що населення несвоєчасно сплачує комунальні платежі. Заборгованість населення за комунальні платежі на 01 число кожного місяця складає 700-800 тис. грн.

З цієї ситуацій можливий вихід є - це посилити претензійну роботу з клієнтами підприємства. Комісія надала рекомендацію підприємству  активізувати роботу в цьому напрямку.

Влітку оздоровчі заклади починають  користуватися комунальними послугами підприємства і тому фінансові надходження до підприємства зростають, цей період також потрібно використовувати для погашення заборгованості по заробітній платі. На жаль карантинні заходи  сприяють економічній кризі у всіх галузях нашої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заборгованість комунального підприємства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...