В Приморську новий голова Приморської районної організації Червоного хреста України

В Приморську  новий голова Приморської районної організації Червоного хреста України

Керівник громадської організації «Безпека та добробут» Олександр Панченко відсьогодні взяв під  опіку Приморську районну організацію  Червоного хреста України. 

В Приморську  новий голова Приморської районної організації Червоного хреста України, фото-1

Офіціально посаду керівника він отримає восени , після обласних звітно - виборчих зборів, тому поки що активіст та громадський діяч Олександр юридично  є представником червоного хреста в Приморську, а після зборів отримає офіційний статус керівника.

Сьогодні представити нового керівника в Приморську  приїхали до Приморської мерії директор Запорізької обласної організації товариства Червоного хреста Оксана Бекетова. Представники обласної організації впевнені, що під керівництвом Олександра Панченко районна організація Червоного хреста отримає друге дихання і стане найактивнішою структурою в області.

Команда громадської організації «Безпека та добробут», а тепер і Приморської районної організації Червоного хреста України  вже почали приводити до ладу приміщення червоного хреста в Приморську та  отримали гуманітарну допомогу – воду в паках для волонтерів літнього табору БУР в Приморську.

Червоний хрест в Приморську
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
215 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии