• Главная
  • В Запорізькій області замість "Пакунка малюка" будуть видавати гроші
15:02, 12 августа 2020 г.

В Запорізькій області замість "Пакунка малюка" будуть видавати гроші

В Запорізькій області замість "Пакунка малюка" будуть видавати гроші

У 2018 році, Уряд України запровадив  доброчинну акцію - всім новонародженим дітям України через Управління соціального захисту населення передавались так звані «Пакунки малюка».

Відношення до подарунка від держави, як завжди, було різним. Для де кого речі, що вміщалися в пакунку, були дуже в пригоді. Інші, критикували склад та якість речей з яких складався пакунок.

Хоч би що там було , в цьому році з причини законодавчої колізії, державою було пригальмовано видача пакунків.

Причина - закупівля товару для бебі пакунків проводилась через державний відбір і тендера і ті постачальники, що не попали до тендеру подали до суду. Суд  тимчасово зупинив  фінансовий рух по товарообігу і тому закупка дитячих подарунків була тимчасово заблокована. А це викликало великий резонанс в суспільстві.

Але з 1 вересня 2020 року уряд розпочинає  реалізацію проєкту  „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020–2021 роках".

Тепер, при народженні дитини, управління соціального захисту населення буде видавати одноразову грошову допомогу п'ять тисяч гривень  родині для закупки речей  новонародженному. Батьки зможуть самостійно вирішувати які речі необхідно докупити  малюку.

Подробиці УСЗН Приморської ОТГ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Пакунок малюка грошима
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...