• Головна
  • Перевірки підприємців курортів Азовського моря в Запорізькій області виявили суцільний безлад
15:08, 14 серпня 2020 р.

Перевірки підприємців курортів Азовського моря в Запорізькій області виявили суцільний безлад

Перевірки підприємців  курортів Азовського моря в Запорізькій області виявили суцільний безлад

Курортний сезон в Україні в розпалі.

Карантинні заходи  привели до того, що більшість закордонних курортів недоступна українцям, а  що здоров’я та імунітет необхідно укріпляти, зрозуміли навіть останні скептики.

Тому, відпочиваючих на узбережжі Азовського моря в цьому році  набагато більше ніж в попередні роки.

Основний тягар по наданню туристичних послуг взяли на себе приватні підприємці. Але не рідко значний сегмент підприємців, бажаючи заробити на відпочиваючих якомога більше, порушують норми податкового законодавства та створюють нечесну конкуренцію.

Інформує Головне управління ДПС у Запорізькій області

Тому в Запорізькій області Податковою інспекцією розпочата операція «Курорт -2020» в ході якої були перевірені підприємці, що надають послуги відпочиваючім.

В результаті перевірки виявилось, що зі 168 перевірених підприємств, що обслуговують туристів , тільки 11 дотримуються вимог законодавства.

Представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів за місцем реалізації, також не проводять розрахункові операції через РРО, продають тютюнові вироби з перевищенням  максимальної роздрібної ціни, алкогольні напої навпаки – продають  за цінами, нижчими встановлених мінімальних роздрібних, крім того, реалізують підакцизні товари без наявності ліцензій.

Виявлені наймані працівники, що не були оформлені офіційно на роботу і за них не перераховувались податки. У багатьох була відсутня санітарна книжка, хоча люди працювали з харчовими продуктами. В торгових точках не дотримуються масочного режиму, та безпечної відстані.

Одним словом суцільний безлад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Курорт 2020 #перевірка підприємців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...