![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
09:07, 25 серпня 2020 р.
В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували шкільні ранці
![В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували... В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували шкільні ранці](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Приморську, 23 серпня, після урочистого підняття Державного прапора на центральній площі міста, у фоє Приморського міського будинку культури відбулась дуже зворушлива подія.
![В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам п..., фото-1 В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували шкільні ранці, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В останній тиждень літніх канікул Приморський міський голова Олена Божкова вітала з початком нового навчального року дітей, що в цьому році йдуть до першого класу з багатодітних сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей учасників АТО, дітей з сімей вимушено переміщених осіб.
![В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам п..., фото-2 В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували шкільні ранці, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні починається новий етап вашого життя. Сьогодні всі ми, дорослі, трохи заздримо тим, хто вперше сяде за шкільні парти. Адже роки навчання в школі - це, без сумніву, найзахоплюючий і незабутній період життя людини, і при цьому найвідповідальніший. Особливим і, безперечно, визначальним у житті стане день 1 вересня. Нехай цей день, повний квітів, посмішок, теплих напутніх слів, залишиться світлим спогадом назавжди, - наголосила під час привітання міський голова.
На цьому заході, в рамках акції «Першокласник», за кошти міського бюджету було придбано 13 ранців, які урочисто та з добрими побажаннями були передані малечі. Для дітей це було справжнє свято, прикрашене прапорами фоє міського будинку культури, кольорові кульки,гарні яскраві ранці,добрі слова від голови громади.
![В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам п..., фото-3 В Приморську від міської ради майбутнім першокласникам подарували шкільні ранці, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Все це налаштовує малечу на успіх у майбутньому навчанні.
Порадіємо за цих щасливих дітей – школа для них розпочинається з посмішки. Бажаємо їм впевнено крокувати у життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...